Architekt pomógł mi z wnętrzami

Jakiś czas temu podjąłem decyzję o kupnie mieszkania w Gdańsku. Było to miejsce gdzie miałem już stałą pracę i dobrze się czułem. Oczywistym postępem jest sytuacja gdzie w końcu każdy z nas chce mieć własne miejsce na ziemi. Jednak szukając dla mnie czegoś odpowiedniego chciałem sam według własnego uznania je umeblować.

Chciałem mieć atrakcyjne wnętrze

projektowanie wnętrz gdańskJa jako osoba zazwyczaj bardzo zapracowana nie miałem zmysły artystycznego dlatego uznałem, że po dokonaniu wszelkich formalności związanych z zakupem nieruchomości udam się do architekta wnętrz. Oczywiście cały zakup nie poszedł jakoś sprawnie ale ze wszystkim spokojnie dałem sobie radę. Kolejnym etapem było zatrudnienie dobrego fachowca. Projektowanie wnętrz gdańsk było według mnie dziedziną, która rządziła się swoimi prawami. Nie które miejsca były przeznaczone dla osób poszukujących lokalizacji dla własnego przedsiębiorstwa, a inni projektanci lepiej czuli się w kategorii domów mieszkalnych. Ja udając się do biura projektowego od razu podkreśliłem to co chcę w nim mieć. Sam nie miałem żadnego talentu w urządzaniu wnętrz dlatego dawałem wolną rękę architektom i czekałem na pierwsze prototypy. Mieszkanie nie było wyjątkowo przestrzenne ale chciałem mieć jak najwięcej miejsca nawet na zalegające rzeczy. W przypadku bloku gdzie piwnica była ograniczona i ciężko było o garaż każdy metr kwadratowy był dla mnie na wagę złota.

Na szczęście biuro projektowe z którym podjąłem współpracę miało doświadczenie w takich przypadkach i chętnie zaproponowało mi kilka ciekawych stylów. Oczywiście byłem zachwycony z tego powodu, ponieważ mogłem liczyć na ich fachowe porady również w kwestiach mebli. Jako mężczyzna czułem, że urządzanie wnętrz nie jest moją dziedziną, a mając własne mieszkanie chciałem aby wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. 

Close Menu