Atrakcyjna ścianka na wystawę

Jak co roku również  w te wakacje nasza firma będzie prezentowała się na prestiżowych targach. W ubiegłych latach nie przywiązywaliśmy dużej wagi do tego, aby ulepszać nasze stoiska. Doszliśmy jednak do wniosku, że jest to dość ważne z racji tego, że pokazuje rozwój i to, że firma idzie z duchem czasu. Zainwestowaliśmy więc kilka ważnych elementów.

Zalety tekstylnych ścianek reklamowych

ścianka tekstylnaNa wizerunek każdej firmy wpływa kilka elementów. Jednym z nich jest, na przykład, jak wydawać by się mogło dość prozaiczna sprawa, jaką jest wygląd stoiska na ważnych wydarzeniach, takich jak tematyczne targi. Z roku na rok nasze stoisko wyglądało tak samo, może z drobnymi poprawkami, co na pewno przekładało się na wzrosty w firmie. Ale nie chcieliśmy tego powiązania dostrzec. Na szczęście w tym roku wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski i już za kilka miesięcy zaprezentujemy zupełnie nowe stoisko. Jedną z najważniejszych zmian będzie to, że tekturowe, reklamowe banery zastąpiła wysokiej jakości ścianka tekstylna, która ma wiele zalet. Przede wszystkim wygląda bardzo estetycznie i elegancko, co podnosi prestiż firmy. Jej wymiary są na tyle duże, że w zupełności wystarczy ona sama, bez dodatkowych form reklamowych. Mimo dużych rozmiarów ścianka ta jest bardzo lekka i kompaktowa. Po każdym rozłożeniu zwija się ją w rulon, odczepiając w prosty sposób od również składanego stelaża. Poprzednie ścianki zajmowały praktycznie cały bagażnik, ścianka tekstylna zaś jest niedużych rozmiarów lekkim rulonem, który zmieści się praktycznie wszędzie.

Firmy, które regularnie wystawiają swoją ofertę na targach, często zapominają o tym, aby regularnie ulepszać swoje stoiska. My również popełniliśmy ten błąd, na szczęście naprawiając go w tym roku. Najważniejszą zmianą był zastąpienie ścianek reklamowych tekturowych na ściankę tekstylną.

Close Menu