Białe perły dla dam, w każdym wieku

 

W garderobie każdej z kobiet, bardzo ważną rzeczą jest odpowiednio dobrana biżuteria. Wśród niej powinna znaleźć się, także perły. To świetny dodatek, do każdego stroju. Zarówno tego codziennego jak i odświętnego, czy na przykład biznesowego. Białe perły, są dobre do wszystkiego.

Rodzaje pereł dla każdej kobiety

białe perły - naszyjnikiWielu specjalistów od spraw wizerunku, mówi o tym, że białe perły – naszyjniki, powinny nosić panie w każdym wieku. Dobrze prezentują się zarówno na szyi młodych panienek jak i dojrzałych pań. To nie tylko dobry naszyjnik dla bizneswoman, ale i zabieganej mamy. Każda z nas powinna mieć je w swojej biżuteryjnej szkatułce. Jak nie trudno jest się domyślić, chcąc wyglądać elegancko i nienagannie w naszyjniku z pereł – musimy trzymać się określonych zasad. Pierwszą z nich jest zachowanie umiaru. Perły są na tyle eleganckie i reprezentatywne, że nie „lubią one” zestawiania z nadmiernym przepychem. Wystarczą proste stroje. Perły znakomicie prezentują się z elegancką, białą koszulą. Sukienką czy na przykład z luźnym żakietem. Panie, o nieco okrąglejszych kształtach powinny wybierać nieco dłuższe formy pereł. Dzięki temu odciągniemy uwagę innych od okrągłego brzuszka czy większych piersi. Perły doskonale zamaskują wszystkie nasze niedoskonałości i mankamenty naszej figury. Dosyć popularne stało się połączenie pereł z wisiorkiem. Drugą opcją jest choker. Czyli to nic innego jak po prostu krótki naszyjnik z pereł. Pamiętajmy o tym, że tą opcję mogą wybierać panie o „dłuższej szyi”.

Panie z szeroką i krótką szyją, nie powinny wybierać takiego modelu, ponieważ nie będą wyglądały wówczas korzystnie. Perły dobrze wyglądają z marynarkami. Panie, które są nieco puszyste, powinny wybrać luźniejsze fasony. Najbardziej popularnym i klasycznym rodzajem pereł jest ten w kształcie litery u. 

 

Close Menu