Duży wybór kolczyków srebrnych zapinanych na sztyft

Noszenie kolczyków jest niezwykle popularne. Właściwie już małe dziewczynki mają przekłuwane uszy, by zdobiły je przepiękne wyroby jubilerskie. Kolczyki są doskonałym pomysłem na prezent, często wręczanym z okazji chrztu, komunii, urodzin oraz ważnych rocznic. Nic zatem dziwnego, że kobiety, właściwie już od najmłodszych lat zdobią swoje uszy i chętnie noszą piękną biżuterię bez problemu dostępną w sklepach.

Ciekawe wzory kolczyków srebrnych na sztyft

srebrne kolczyki sztyftSklepy jubilerskie mają w swojej ofercie różne rodzaje kolczyków. Długie, masywne wzory oraz delikatne, ledwie widoczne. Wykonane są z przeróżnych materiałów, ze szlachetnych kruszców, jak również z rozmaitych metali, jak brąz, cyna czy cynk. Dostępne są wersje kolorowe, z błyszczącymi cyrkoniami oraz emaliowane, krzykliwe i widoczne, jak również delikatne oraz stonowane. Kolczyki różnią się między sobą także rodzajem zapięcia, popularne są bigle oraz zapięcie angielskie. Jednym z najchętniej kupowanych modeli są bez wątpienia jednak srebrne kolczyki sztyft. Zapięcie to jest bardzo wygodne, sprawdzi się zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Jest to jedno z popularniejszych zapięć, nic w tym dziwnego, bowiem jest wygodne oraz szybkie w zakładaniu. Kolczyki wykonane są z najwyższej próby srebra, która dzięki powłoce rodu nie wchodzi w reakcję z tlenem, co sprawia, że nie robi się ciemne i stale zachowuje estetyczny wygląd.

Duże oraz małe, wiszące i krótkie, kolorowe, a także stonowane, delikatne oraz masywne kolczyki cieszą się uznaniem wśród wielu kobiet, które chętnie zmieniają tą biżuterię w zależności od okazji oraz nastroju. Wybór w sklepach jest przeogromny, co sprawia, że każda kobieta, niezależnie od wieku znajdzie wymarzone kolczyki, które będzie chętnie nosiła przy każdej nadarzającej się okazji.

Close Menu