Firma oferująca nadruki na każdej odzieży
  • Post author:
  • Post category:Moda

Kiedyś w mojej firmie oferowałem kubki na zamówienie. Wykonywałem na takich kubkach różne śmieszne nadruki, które były mojego własnego autorstwa. Na samych kubkach to nie dało się jednak zbyt wiele zarobić i musiałem wprowadzić więcej usług, żeby opłacało mi się prowadzić firmę.

Oferowanie profesjonalnego druku na odzieży 

odzież z nadrukiem na zamówienieŻeby oferować więcej usług musiałem zainwestować w nowy sprzęt. Wpadłem na pomysł, żeby robić odzież z nadrukiem na zamówienie, ponieważ to cieszyło się największym zainteresowałem. Poniosłem koszty związane z zakupem wszystkiego co było mi niezbędne do wykonywania nadruków na odzieży, ale wiedziałem, że to była konieczna inwestycja. Rozreklamowałem swoją firmę z nadzieją, że przysporzy mi to więcej klientów. Początkowo odzywały się do mnie pojedyncze osoby, które chciały wykonać nadruk na odzieży. Ludzie zgłaszali się z własnymi projektami, które wykonywałem. W końcu odezwał się właściciel dużej spółki. Chciał wykonać odzież roboczą dla swoich pracowników, na której miał być nadruk z logo jego firmy. Zlecenie było ogromne, ponieważ miałem wykonać ponad tysiąc sztuk nadruków na odzieży, którą mi osobiście ten człowiek dostarczył. Podpisałem z nim umowę współpracy i wziąłem zaliczkę. Miałem świadomość, że zajmie mi to sporo czasu a go nie miałem i dlatego pracowałem codziennie do późnego wieczora. W domu byłem tylko na chwilę, żeby coś zjeść i wziąć prysznic. To zlecenie otwierało mi drzwi do sukcesu i nie mogłem go zaprzepaścić.

Udało mi się stanąć na wysokości zadania i nagroda była ogromna. Nie dość, że zarobiłem sporo na tym zleceniu, to na dodatek ten przedsiębiorca zdecydował się ze mną współpracować na stałe. Wielu przedsiębiorców się później do mnie odzywało i musiałem zatrudnić ludzi do pomocy.

Następny wpisRead more articles