Gdzie jest najlepszy stok narciarski

Już od dziecka jeździłem na nartach. Rodzice często zabierali mnie w góry, bo uwielbiali spędzać tam czas wolny. Nie miałem swoich nart i zawsze wypożyczałem na miejscu. Kiedy zacząłem sam jeździć w góry to postanowiłem zaopatrzyć się we wszystko co niezbędne. 

Wyjazd do Zieleńca z własnymi nartami 

narty zieleniecZ rodzicami zawsze jeździłem w jedno i sprawdzone miejsce i tym razem postanowiłem wybrać się tam, gdzie jeszcze nie byłem. Sprawdziłem w internecie oferty i sprawdziłem jakie stoki były najlepsze. Posiadałem już spore doświadczenie i mogłem wybrać się na większy stok. Wybrałem się więc na narty zieleniec, ponieważ ta miejscowość najbardziej mi odpowiadała. Miałem swój sprzęt i dlatego wybrałem się tam samochodem, ponieważ tak było o wiele wygodniej. Zapakowałem się dzień wcześniej, żeby nie marnować czasu, ponieważ czekała mnie długa droga. Zarezerwowałem sobie też pokój w hotelu, który mieścił się blisko stoku narciarskiego. Kiedy dojechałem na miejsce to od razu postanowiłem wybrać się na narty. Pogoda była idealna na narty i nie chciałem tego czasu zmarnować. Na stoku było dużo osób, ale każda z nich potrafiła doskonale jeździć na nartach i nikt nikomu nie przeszkadzał. Poznałem tam mnóstwo interesujących osób, z którymi umówiłem się wieczorem na kolację w hotelowej restauracji. Jeden z moich nowych kolegów podziwiał moje narty. Kupiłem jedne z najdroższych, bo chciałem mieć pewność, że wybrałem odpowiedni dla siebie sprzęt. Pobyt w Zieleńcu był bardzo udany. 

Po tamtym wyjeździe często jeździłem do Zieleńca, ponieważ bardzo mi się tam spodobało. Do tego poznałem wielu nowych ludzi, z którymi zawsze wyjeżdżałem na narty. Byłem najlepszy i często dawałem lekcje młodszej koleżance, żeby nauczyła się lepiej jeździć na nartach.

Close Menu