Gdzie kupić Kross Level R4?

 

Jeśli szukamy roweru górskiego do dwóch i pół tysiąca złotych, warto przyjrzeć się klasycznej już serii Level. Model R4 to godny reprezentant Leveli, który przypadnie do gustu średniozaawansowanym cyklistom, jak również tym, którzy są początkujący. 

Polecany model R4 od Krossa

kross level r4Do niedawna ten model był wart prawie trzy tysiące złotych, lecz dzięki temu, że na rynek weszły nowe modele z serii Level, R „czwórka, chcąc nie chcąc, musiała ustąpić pola ceną. Nie mówimy o jakości, bo w przypadku R4 jest ona zdecydowanie najwyższa, biorąc pod uwagę rowery z tego samego segmentu. W Kross Level R4 spotkamy fabrycznie zamontowane aluminiowe obręcze, z kołami w rozmiarze dwudziestu siedmiu i pół cala. To optymalny rozmiar kół do tak dobrze wyważonego roweru. WR4 znajdziemy amortyzowany widelec, blokowany z poziomu kierownicy, dzieki czemu, nie musimy zsiadać z roweru i regulować widelca, ale możemy to zrobić płynnie podczas jazdy. To duże udogodnienie, szczególnie, gdy jeździmy trasami o zróżnicowanej nawierzchni. Level R4 jest ponadto wyposażony w hydrauliczne hamulce tarczowe – mocne i niezawodne, bez względu na ukształtowanie terenu i warunki atmosferyczne. Ten model, jak też inne możemy kupić w sklepie internetowym producenta, lub u jego autoryzowanych przedstawicieli. Różnic w cenie nie ma znaczących więc sami dokonajmy tego wyboru. Rowery Kross cieszą się popularnością zarówno wśród pań, jak i panów, głównie przez fakt, że są niezawodne i są dostępne w relatywnie niskich cenach.

Każdy cyklista poszukuje roweru optymalnego do swojego stylu jazdy oraz potrzeb. R4 to natomiast rower uniwersalny, którzy bez trudu dopasuje się do nas od pierwszych chwil. Jest komfortowy, bezkompromisowy szybki i przede wszystkim bardzo solidnie wykonany. 

 

Close Menu