Gum gel do akrylu i żelu

Nigdy nie mogłam sobie pozwolić na długie paznokcie, ponieważ moje strasznie szybko się łamią. Jak byłam na kawie z koleżanką Weroniką, to mi poleciła przedłużenie paznokci metodą akrylową, albo żelową. Więc umówiłam się z kosmetyczką na przedłużenie i pomalowanie paznokci. Nigdy nie posiadałam takich paznokci, byłam na prawdę ciekawa jak one będą wyglądały.

Przedłużanie krótkich paznokci

akryl żel blueskyPani Beata – kosmetyczka z którą się umówiłam. Poleciła mi paznokcie akrylowe, ponieważ są dobre do łamliwych paznokci. Do utworzenia formy paznokcia wykorzystała akryl żel bluesky. Byłam zaciekawiona tym produktem więc się zapytałam. Pani Beata stwierdziła, że ze wszystkich dostępnych na rynku takiego typu produktu „gel gum”, najlepiej jej się pracuje właśnie z tym konkretnym. Akryl żel bluesky jest bardziej elastyczny, niż typowy akryl i twardszy od żelu. Dzięki swojej gęstej konsystencji dobrze się rozprowadza po formie, oraz po nałożeniu na paznokieć trzyma się solidnie – dzięki temu wykonana forma paznokcia się nie przesunie, oraz daje możliwość długiego modelowania paznokcia przed utwardzeniem w lampie. Do tego żelu można używać zwykłego cleanera, zamiast liquidu – dzięki temu w trakcie robienia paznokci nie towarzyszy nam przykry zapach. W trakcie utwardzania nie występują skoki ciepła, po utwardzeniu nie ma również lepkiej warstwy na powierzchni paznokcia. Przez co Pani Beata mogła od razu nakładać lakier i przystąpić do ozdabiania paznokci.

Jestem zadowolona z wykonanej pracy Pani Beaty, paznokcie są wydłużone, ładnie uformowane i fantastycznie ozdobione. Wszystko ze smakiem wykonane, można rzec że dzieło sztuki. Podobno dobrze wykonany akryl trzyma do trzech tygodni. W trakcie życia codziennego zobaczymy, a Weronice wiszę czekoladę za uświadomienie mnie, że takie rodzaje przydłużenia paznokcia istnieją.

Close Menu