Jaką firanę zawiesić na okno

Umeblowanie salonu stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie. Nigdy wcześniej się tym nie zajmowałam i wszystko było dla mnie nowością. Ojciec jednak uznał, że powinnam wykazać się kreatywnością, skoro zamierzałam w przyszłości zostać znaną aranżerką wnętrz. Podjęłam więc to wyzwanie. 

Wybór klasycznej firany na okno balkonowe 

klasyczne firany - okno balkonoweW kwestii mebli to całkiem nieźle sobie poradziłam, bo nie było to trudne. Wiedziałam co było modne i jaki zestaw pasowałby do salonu o takich wymiarach. Ojciec na bieżąco kontrolował moje poczynania i jak była konieczność, to mi podpowiadał. Na koniec zostawiłam sobie okna, na które musiałam wybrać odpowiednie firany. Przede wszystkim skupiłam się na oknie balkonowym, bo nie miałam do końca pomysłu na co się zdecydować. Ze sklepu z firanami wzięłam katalog, który w zaciszu domowym przejrzałam. Dostępne tam były głównie  klasyczne firany – okno balkonowe zapewne wyglądałoby dzięki temu odpowiednio. Pisakiem zaznaczyłam sobie strony, na których były firany, które najbardziej mi się podobały. Długo zastanawiałam się jaką firanę wybrać na okno balkonowe i nawet chciałam prosić ojca o pomoc. Ostatecznie jednak samodzielnie podjęłam decyzję. Wybrałam klasyczną firanę na okno balkonowe, która sięgała do parapetu. Na długą się nie decydowałam, ponieważ pod oknami stały małe szafki wiklinowe i długa firana najzwyczajniej w świecie by nie pasowało. Zamówiłam tę firanę z katalogu a następnego dnia odebrałam ją w sklepie stacjonarnym.

Firana na balkonie bardzo spodobała się mojemu ojcu i stwierdził, że dokonałam świetnego wyboru. On sam nie potrafiłby wybrać lepszej firany. Cały salon wyglądał bardzo modne a firana na oknie balkonowym dodawała pomieszczeniu jeszcze więcej blasku. Poradziłam sobie z tym wyzwaniem.

Close Menu