Jaki dodatek do paliwa wybrać

Zawsze dbałem o jakość tankowanego paliwa w przeciwieństwie do mojego brata. W paliwo zaopatrywał się w jakichś dziwnych miejscach a później dziwił się, że auto dużo spala albo jakoś nierówno silnik pracuje. Odkupiłem od brata samochód, bo potrzebowałem go bardziej niż on. 

Wybór dodatku do paliwa od sprawdzonego producenta

dodatki do paliwaMusiałem doprowadzić auto do ładu, bo brat o nie nie dbał. Od razu pojechałem na sprawdzoną stację benzynową i do pełna zatankowałem najwyższej jakości paliwo. Kiedy wszedłem do sklepu, żeby zapłacić za paliwo to podszedłem do półki z produktami do samochodów. Stały tam różne dodatki do paliwa i zainteresowałem się tym, ponieważ mogłem jeszcze bardziej zadbać o samochód. Poczytałem etykiety na tych dodatkach i jeden z nich mi zdecydowanie odpowiadał. Miał funkcję czyszczenia silnika z osadów już wytworzonych i zapobiegał korozji elementów układu zasilania. Od razu kupiłem ten dodatek. Z jego dolaniem do paliwa jednak musiałem się wstrzymać, ponieważ należało go wlać do prawie pustego baku a ja świeżo co zatankowałem do pełna. Wybrałem dodatek od sprawdzonego producenta i wiedziałem, że specyfik ten na pewno będzie doskonały. Podczas następnego tankowania najpierw dolałem dodatek do paliwa i dopiero potem zatankowałem do pełna. Odczułem jakby różnicę od razu, ponieważ silnik pracował nieco ciszej i samochód odpalał szybciej niż dotychczas. Wiedziałem już, że taki dodatek będę częściej stosował, bo był bardzo dobry i skuteczny.

Dzięki temu, że odpowiednio zadbałem o samochód mogłem nim jeździć przez wiele długich lat. Brat był nieco zaskoczony, ale wyjaśniłem mu, dlatego warto stosować sprawdzone paliwo i czasami dolewać dodatki do paliwa. Byłem zapalonym kierowcą i o samochody zawsze starałem się dbać.

Close Menu