Kreatywny projekt wnętrza

Już od najmłodszych lat posiadałem żyłkę do projektowania wnętrz. Dlatego też nikogo nie zdziwiło, że postanowiłem iść na architekturę. Po skończonych studiach trafiłem do świetnego studio, gdzie podchodziliśmy do projektów nieszablonowo i kreatywnie. Z naszych usług korzystali najbardziej wymagający klienci. Jestem bardzo zadowolony ze swojej dotychczasowej pracy.

Nieszablonowe projektowanie wnętrz domów

kreatywne projekty wnętrz domów - WarszawaMuszę przyznać, że poszedłem na architekturę z pasji. Odkąd tylko pamiętam, chciałem projektować wnętrza. Miałem bardzo dużo szczęścia, ponieważ moja pierwsza praca okazała się strzałem w dziesiątkę. Trafiłem do świetnego centrum projektowego, które wykonywało kreatywne projekty wnętrz domów – Warszawa to bardzo duże miasto, wobec czego naprawdę dopisało mi szczęście, że trafiłem akurat w to miejsce. Od początku mogłem nabierać wprawy w zawodzie pod okiem wyspecjalizowanych projektantów, których wizje przyprawiały mnie o pozytywny zawrót głowy. Sam starałem się wykonywać równie kreatywne projekty. Nasi klienci dawali nam wolną rękę. Zazwyczaj ograniczała nas wyłącznie nasza wyobraźnia. W ten sposób w moim portfolio, w bardzo młodym wieku znalazło się wiele świetnych projektów, których zazdrościli mi moi koledzy ze studiów, projektujący bardzo proste i budżetowe wnętrza mieszkań. Z całą pewnością mogę uznać, że jestem wielkim szczęściarzem. Jestem wdzięczny losowi za tak dobre rozdanie.

Projektowanie wnętrz domów w niezwykle kreatywnym stylu niezwykle mnie rozwinęło. Rozwinęła mnie też praca pod okiem rewelacyjnych specjalistów. Uwielbiam swoją pracę w studio projektowym. Mam nadzieję, że będzie mi dane wykonywać tam projekty jak najdłużej. Jestem niezwykle szczęśliwy, kiedy widzę uśmiech na twarzach naszych klientów. Daje mi to masę satysfakcji.

Close Menu