Naturalny zegarek z drewna

Jesienne stylizacje w tym sezonie są niezmiernie eleganckie, rodem z samego Paryża. Projektanci postawili przede wszystkim na naturalność zarówno w kolorach, jak i w używanych materiałach. Wszystko to jednak w pewnym klasycznym, prostym i szykownym stylu. Dominują szare błękity, zielenie, ziemiste odcienie brązów i żółci.

Zegarki z drewna hitem jesiennego sezonu

drewniane zegarkiTegoroczna jesień zapowiada się w trendach na niezwykle elegancką. Zarówno kobietom, jak i mężczyzną proponowane są proste, szykowne płaszcze w naturalnych kolorach oraz eleganckie buty. Bardzo duże znaczenie przypisują projektanci wszelkim dodatkom, wśród których również mocno stawia się na naturalność materiałów, z których są wykonane. Ogromnym hitem, na przykład, są drewniane zegarki noszone praktyczne do każdego stroju. Zegarki te zazwyczaj mają wykonaną tarczę z drewna, a pasek z naturalnej skóry. Taki zegarek jest wtedy o wiele delikatniejszy wizualnie, niż taki, w którym nawet pasek jest drewniany. Zegarki drewniane zazwyczaj wykonywane są ręcznie, więc cenione są za niepowtarzalny wygląd. Przybliżają też do natury. Poza tym większość z nich ma na prawdę elegancki wygląd. Bardzo często miesza się różne odcienie drewna, tworząc jedną tarczę. Dzięki temu powstają unikatowe zestawienia. Na rynku są liczne kolekcje drewnianych zegarków dedykowanych zarówno kobietom, jak i mężczyzną. Na takie nietypowe zegarki decyduje się coraz więcej biznesmenów. Odpowiednie modele, bowiem, idealnie komponują się z garniturem.

Tegoroczny sezon jesienny stoi w modzie pod znakiem naturalności. I nie chodzi tylko i wyłącznie o kolorystykę, ale też o używane materiały. Bardzo ważne we wszystkich stylizacjach są również dodatki. Wśród nich prym wiodą niezwykłe zegarki, wykonane z drewna.