You are currently viewing Nowe fronty były idealne

 

Byłam w trakcie projektowania mojej kuchni. Meble miał przygotować dla mnie mój sąsiad, który dodatkowo wykonuje takie zlecenia. Miałam do niego pełne zaufanie. Bardzo podobały mi się jego prace. W swoim mieszkaniu wszystkie meble ma wykonane osobiście. Są one niepowtarzalne i robią wrażenie. Ja zaczęłam swój mały remont w mieszkaniu od kuchni. 

Zdecydowałam się na nowe meble w kuchni

fronty meblowe na wysoki połyskZależało mi żeby moja kuchnia była funkcjonalna. Lubiłam gotować i sporo czasu spędzałam w kuchni. Przeszkadzało mi to że, miałam mało miejsca na blacie żeby przygotowywać posiłki. Moje meble były już stare i nie modne. Paweł przygotował mi wstępny projekt. Bardzo mi się podobały szczególnie fronty, które mi zaproponował. Fronty meblowe na wysoki połysk są modne i bardzo mi się podobały. Paweł także ma takie u siebie w mieszkaniu i wiem, że prezentują się one idealnie. Zawsze o takich myślałam. Cieszyłam się, ze w projekcie zostały uwzględnione. Cały projekt mi się podobał. Nic nie musiałam w nim zmieniać. Zaakceptowałam w całości i przekazałam mu zaliczkę. W ciągu dwóch tygodni moja kuchnia została wykończona. Obecnie mam sporo miejsca na przechowywanie różnych artykułów spożywczych jak i sprzętów, które ułatwiają mi gotowanie i pieczenie. Moje nowe fronty meblowe na wysoki połysk są idealne. Są w białym kolorze i dzięki temu w kuchni jest jasno. Wydaje się dzięki nim jeszcze bardziej przestronna. Jestem bardzo zadowolona z remontu i nowych mebli.

Dzięki temu, że meble przygotowywał mi sąsiad sporo zaoszczędziłam. Przygotował meble w dużo niższej cenie niż podobne dostępne w różnych sklepach. Dzięki temu dodatkowe środki pieniężne mogłam przeznaczyć na inny cel. W planach mam jeszcze remont łazienki więc już pieniążki odłożyłam na kolejny remont.