page-header-title clr
Nowoczesne wyciskarki marki hurom

 

Wyciskarka do owoców nie jest narzędziem niezbędnym w każdej kuchni lecz na pewno bardzo przydatnym. Gotowe soki, w które zaopatrujemy się w sklepie są wysokiej jakości jednakże zawsze zawierają jakieś chemikalia. Wyciskając owoce mamy pewność, że wszystkie naturalne właściwości zostaną zachowane. Wybór odpowiedniej wyciskarki, może być przyjemnym problemem gdyż w ofercie producentów jest duża liczba różnorodnych modeli.

Alpha plus jednym z najlepszych modeli wyciskarek

hurom alpha plusDecydując się samodzielne wytwarzanie soków z warzyw i owoców musimy zaopatrzyć się w wyciskarkę dobrej jakości. Za takową z pewnością uchodzi model hurom alpha plus. Główne cechy charakterystyczne odróżniające to urządzenie od jemu podobnych to zdecydowanie większy boczny otwór wewnętrzny, który umożliwia wyciskanie soków z dużych kawałków warzyw i owoców. Zmianom poddana została także misa, która poprzez ulepszenie jej konstrukcji pozwala na swobodniejsze składanie i rozkładanie poszczególnych elementów wyciskarki. Jest to niezwykle istotne podczas jej czyszczenia. Dużym plusem modelu hurom alpha plus jest innowacyjny design, który wyróżnią ją z pośród tłumu. Przy konstrukcji urządzenia wzięto pod uwagę możliwość jego przenoszenia stąd obecność w konstrukcji uchwytu, za pomocą którego wygodnie złapiemy i przeniesiemy maszynę. Umiejscowiony z tyłu nie rzuca się w oczy natomiast zapewnia bezpieczeństwo przy przemieszczaniu się.  Łatwość w utrzymaniu czystości oraz w obsłudze urządzenia sprawia że wyciskarki marki Hurom z pewnością są godne polecenia zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników sprzętów kuchennych.

Wyciskarka do warzyw i owoców to idealne urządzenie dla osób lubiących zdrowy styl życia a zarazem prace kuchenne. Wyciśnięty sok utrzymuję wszystkie naturalne właściwości dzięki czemu uzyskany smak staję się specyficzny i wyjątkowy. Model Hurom alpha plus jest narzędziem o nowoczesnej konstrukcji połączonej z prostym systemem obsługi dzięki czemu jest idealnym wyborem dosłownie dla każdego.

 

Close Menu