O naszym rodzinnym ortodoncie

Od wielu miesięcy poszukiwaliśmy odpowiedniego ortodonty dla naszej rodziny. Przyznam szczerze, że nie jest to łatwa sprawa. Z racji tego, że nasze dzieciaki są jeszcze małe, ciężko jest dobrać nam odpowiedniego ortodontę. Mieliśmy różne przygody z naszymi ortodontami.

Najlepszy ortodonta w Poznaniu 

ortodonta poznańNiektórzy nie mieli, aż tak dużo cierpliwości do naszych dzieci. Sprawa była o tyle trudniejsza, że w tamtych czasach nasze dzieciaki rozpoczynały leczenie ortodontyczne. Noszenie aparatów ruchomych w początkowej fazie jest bardzo trudne. Dlatego, też zdecydowaliśmy się na poszukiwania nowego ortodonty. Na szczęście dzięki naszym przyjaciołom udało nam się znaleźć znakomitego ortodontę. Jest niezwykle cierpliwy, troskliwy i wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Dzięki temu pacjenci zarówno Ci najmłodsi jak i dorośli czują się bardzo komfortowo. Bardzo potrzebny był nam ten ortodonta Poznań ma jednak swoich specjalistów. I to na bardzo wysokim poziomie. Kiedy umówiliśmy się na pierwszą wizytę, potraktowano nas bardzo życzliwie. Dzieci początkowo trochę się stresowały, ale później, raptem po kilku minutach atmosfera się całkowicie rozluźniła. Przychodnia ortopedyczna była bardzo na wysokim poziomie. Zarówno jeżeli chodzi o wyposażenie, jak i obsługę. Personel i cała atmosfera sprawiła, że poczuliśmy bardzo duże zaufanie do tych ludzi, a także miejsca. Po pierwszej wizycie, wiedziałam, że była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Szczególnie jestem wdzięczna za to, że personel dbał o każdy szczegół.

Przypominał nam o wizytach, wspólnie szukaliśmy najlepszych rozwiązań leczenia. Jeżeli natomiast chodzi o kwestie cenowe, to oceniłabym je jako bardzo rozsądne. Nie żałujemy tej decyzji, nasze dzieciaki są też zadowolone. A to co najważniejsze to to, że leczenie idzie w dobrą stronę. 

Close Menu