Okrągłe zlewy i remont mieszkania

Od dłuższego czasu planowałam wyremontować swoją kuchnię, która przestała mi się podobać jakiś czas temu, zwłaszcza zniszczony stary zlew. Z tego powodu zatrudniłam projektanta i pojechałam do  sklepów wyposażających kuchnie po nowy okrągły zlew z lepszego materiału. 

Granitowy produkt i jego jakość

zlew okrągły granitowy Po przeglądaniu katalogów, długich poszukiwaniach i stania w korkach w drodze do rozmaitych sklepów, nigdzie nie mogłam znaleźć odpowiedniego modelu dla mnie. Dostałam dużo ofert zlewozmywaków granitowych, jednak żadna z nich nie uwzględniała wyprodukowania modelu okręgowego, który zaproponował mi projektant. Wreszcie udało mi się znaleźć firmę, która na moją prośbę wykona model okrągły, na którym tak mi zależało. Zaopatrzyli mnie również w ekipę remontową, która zamontowała zlew i dokonała całościowego remontu kuchni. Zlew okrągły granitowy idealnie wkomponował się w resztę kuchni, nadał wnętrzu odrobiny nowoczesności i luksusu. Stanowi innowacyjne rozwiązanie, ponieważ jego miękkie, opływowe kształty sprawiają, że wnętrze nie jest aż tak surowe i geometryczne. Kilka kolorów w prezentowanej ofercie ułatwiło mi wybór, ponieważ nie było ich aż tak dużo. Zdecydowałam się na naturalny, beżowy kolor, który doskonale będzie komponował się z kolorem ścian oraz blatem kuchennym. Całość wygląda bardzo estetycznie i stylowo. Dzięki uprzejmości jednej z odwiedzonych przeze mnie firm mogłam wybrać zlew, na którym najbardziej mi zależało. W przyszłości planuje również dokonać remontu łazienki i zastanawiam się, czy tam też nie zamontować zlewu granitowego.

Ich dobra jakość ora wysoka odporność na zarysowanie lub inne uszkodzenie, sprawia, że śmiało mogę polecić je osobom zainteresowanym. Dodatkowym atutem jest ich funkcjonalność i możliwość dobrania odpowiedniej głębokości zlewu do warunków kuchni.

Close Menu