Perfekcyjna sesja narzeczeńska

Sesje narzeczeńskie są ostatnio niezwykle modne. Taka sesja to doskonały pomysł na oryginalną pamiątkę z czasu przed ślubem, ale też okazja do tego, by zaznajomić się z fotografem, który będzie realizował sesję ślubną i pozbyć się tremy przed obiektywem aparatu. Sesja narzeczeńska jest też o wiele bardziej swobodna niż sesja ślubna i można ją zrealizować w oparciu o bardzo ciekawe pomysły.

Sesja narzeczeńska na Śląsku

Sesje narzeczeńskie ŚląskSzukając idealnego miejsca i sposobu na wykonanie zdjęć najlepiej wybrać plener i styl sesji inny niż ten, który będzie charakterystyczny dla sesji ślubnej. W końcu nikt z pewnością nie chce powielać schematów. Fajnym pomysłem jest wykorzystanie innej pory roku, jak choćby sesja narzeczeńska zimą, a ślubna – latem. Jeśli jedną sesję chcemy mieć nad wodą, drugą zróbmy w lesie, jeśli jedna ma być na łonie przyrody, to druga może odbyć się w przestrzeni miejskiej, albo w jakichś ciekawych pomieszczeniach. Doskonałe są sesje w kasynie, w ruinach, w starych opuszczonych fabrykach lub szklarniach. Niezłym pomysłem jest wykorzystanie miejsca, w którym para się poznała lub umówiła na pierwszą randkę, dzięki czemu zdjęcia będą o wiele bardziej symboliczne i znaczące. Realizacja sesji narzeczeńskiej jest też o tyle łatwiejsza, że nie robimy jej w trakcie ślubnego zamieszania. Możemy więc udać się na nią nawet daleko od miejsca zamieszkania – zdarzają się sesje zagraniczne.

Wielu ludzi na sesje narzeczeńskie Śląsk zaprasza swojego pupila, najczęściej psa, bo w końcu zwierzątko i spacery z nim są ważną częścią życia narzeczonych. Warto potraktować sesję narzeczeńską jako okazję do realizacji wymarzonych, ciekawych i nawet mocno nietypowych zdjęć. Można też pomyśleć o bardziej intymnej sesji, w końcu o sesji narzeczeńskiej nikt poza Wami wiedzieć nie musi!

Close Menu