Piękne szklane ściany mobilne

Kiedy kupowaliśmy dom, kierowaliśmy się głównie lokalizacją. Chcieliśmy, aby zarówno ja, jak i mąż nie musieli daleko dojeżdżać do pracy. Tak więc zdecydowaliśmy się na budynek mniej więcej w tej samej odległości do pracy dla obojga. Później dopiero zaczęliśmy martwić się jego wyposażeniem i zajęliśmy się remontem i innymi niezbędnymi zmianami.

Innowacyjność szklanych ścian

ściany mobilne szklane wrocławDużym mankamentem domu był dla nas fakt, że miał ogromny salon. Moglibyśmy spokojnie zrobić z niego dwa pomieszczenia. W takim rozmiarze tylko szpecił nasze nowe gniazdko. Uznaliśmy z mężem, że musimy dokonać podziału salonu na dwa mniejsze pokoje. Nie mieliśmy żadnego pokoju gościnnego, a bardzo by się nam przydał. Dlatego zaczęliśmy orientować się w różnych rozwiązaniach i zdecydowaliśmy się ostatecznie na ściany mobilne szklane Wrocław które wydały nam się najodpowiedniejszym rozwiązaniem. Przede wszystkim zwracaliśmy uwagę na estetykę wykończenia, dlatego nie chciałam żadnych ścianek działowych. Obecnie drzwi, czy ściany ze szkła są niesamowicie modne i proste w utrzymaniu. Tak więc mąż umówił się z fachowcem, który pewnego dnia przyjechał i wymierzył, w jakich rozmiarach najlepiej zakupić ściany. Sami nie wiedzieliśmy jak to się zakłada, dlatego zawsze dobrze skorzystać z usług jakiegoś fachowca. Pan akurat miał bardzo szybko wolny termin i jednego dnia dokonał pomiarów i już następnego dnia rozpoczęto pracę. Gdy doszły już ściany, po kilku godzinach uzyskaliśmy nowe pomieszczenie.

Kiedy nasz nowy dom zyskał nowy pokój, w końcu odetchnęłam z ulgą. Po remoncie, można było już czuć się w domu o wiele lepiej. Estetyka jest dla mnie bardzo istotna. Teraz mogą nas odwiedzać znajomi i nocować w specjalnie przystosowanym pokoju. Wstawiliśmy tam kanapę i telewizor. Szklane ściany wyglądają obłędnie i nie mogę się na nie napatrzeć. 

Close Menu