Poszukując odpowiedniego noclegu w Mikołajkach

 

Wraz z moim mężem i córeczką chciałam w tym roku pojechać na wakacje nad Mazury. Miejscem docelowym miały być Mikołajki. Mamy wiosnę, więc czas najwyższy na planowanie urlopu. Jest tylko jeden problem. Większość miejsc w hotelach jest już pozajmowane! Co zrobić w takiej sytuacji?

Tani i komfortowy nocleg w Mikołajkach

noclegi mikołajkiNa portalach internetowych związanych z turystyka mamy do czynienia z wyszukiwarkami noclegów. Z takich opcji właśnie korzystałam wpisując w okienko wyszukiwania noclegi mikołajki. Na pierwszej karcie przeglądania pokazywały mi się najdroższe noclegi, do których należały bogate hotele. Nas, przeciętnych Polaków oczywiście na to nie stać. Myśleliśmy o jakimś domu wczasowym, który będzie miał odpowiednie warunki dla nas, jako rodziny z dzieckiem. Liczyliśmy na osobną łazienkę, łóżeczko dla dwulatki, wi-fi, dobrą kuchnię oraz plac zabaw i parking. Przeglądając na omawianym portalu turystycznym propozycje domów wczasowych, niestety nic nie znalazłam dobrego. Wszystko dlatego, że tak, gdzie mi się podobało, miejsce już było zajęte. Nie myślałam, że spotka mnie takie coś. Rozmawiałam wcześniej z koleżanka, która również wybiera się w region Mazur na wakacje, poleciła mi nocleg w Mikołajkach o dużym standardzie. Nie jest to dom wczasowy, ale pensjonat. Pensjonat jest tani i komfortowy. Muszę zajrzeć na stronę internetową tego obiektu i sprawdzić, czy będzie mi odpowiadał. Wiem, że ten nocleg jest taki, a to jest bardzo duży plus, ponieważ pragniemy z mężem zaoszczędzić również na inne atrakcje oferowane podczas wakacji.

Jak obejrzę stronę internetową, to się zdecyduję, czy chcemy mieszkać w pensjonacie, czy nie. Liczyłam na dom wczasowy, ale skoro nie ma miejsca, to chyba będę musiała się zdecydować na propozycje koleżanki. Nie pozostanie nam nic innego. Bo do drogiego hotelu ani na pole namiotowe na pewno nie pojedziemy.