Praca projektanta jest ciekawa

Czytałam ostatnio bardzo ciekawy artykuł odnośnie projektowania wnętrz. Zawsze ta branża mi się podobała. Byłam akurat na takim etapie mojego życia, ze musiałam zastanowić się w którą stronę chcę iść. Skończyłam liceum i nie mogłam zdecydować się na studia. Kiedy przeczytałam ten artykuł podjęłam decyzję żeby spróbować swoich sił w projektowaniu wnętrz.

Zostałam projektantką wnętrz

projektant wnętrz w ZachodniopomorskimZorientowałam się, która szkoła będzie w tym najlepsza i złożyłam papiery. Dostałam się na wybrany kierunek i była zachwycona. Studia okazały się strzałem w dziesiątkę. Byłam bardzo zadowolona z programu nauczania. Miałam kontakt z wieloma znanymi projektantami wnętrz. Przekazywali nam potrzebną wiedzę do działania w tej branży. Z tego co zdążyłam się zorientować to projektant wnętrz w Zachodniopomorskim był często poszukiwany przez klientów prywatnych ale także firmy, które chciały nawiązać stałą współpracę. Udało mi się załapać do znanej i dobrej firmy na praktyki. Dzięki zatrudnionym tam pracownikom wiele się nauczyłam. Projektowanie wnętrz bardzo mnie interesowało więc starałam się barć udział w wielu projektach i szkoleniach żeby być na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Studia ukończyłam z wyróżnieniem a firma, w której miałam praktyki zatrudniła mnie na dobrych warunkach. Miałam wiele zleceń. Współpracowałam z klientami biznesowymi i prywatnymi. Przygotowywałam dla nich projekty wnętrz i starałam się zawsze spełnić ich potrzeby bo zależało mi na ich zadowoleniu.

Praca projektanta wnętrz zapewniała mi ciągły rozwój i miałam codzienną motywację do pracy bo lubiłam swoje obowiązki i kontakty z klientami. Wiele osób nie miało pomysłów na remonty w swoich mieszkaniach czy domach a po spotkaniu ze mną wiedzieli już czego chcą i polecali mnie wśród swoich znajomych czy w rodzinie.