You are currently viewing Praktyczne i niezawodne woreczki strunowe

Każdy z nas miał na pewno do czynienia z woreczkiem strunowym. Może kupowaliśmy jakiś mały drobiazg w kiosku albo musieliśmy sami coś niewielkiego spakować. Wtedy nie zawodne są woreczki strunowe. Dzięki temu, że możemy je otwierać i zamykać bez ograniczeń są to woreczki wielokrotnego użytku.

Najkorzystniejszy jest zakup woreczków w hurcie

woreczki strunowe hurtNie jednokrotnie każdy z nas kiedyś korzystał z woreczka foliowego. Jeśli musieliśmy coś ponownie zamknąć i otworzyć to zapewne był to woreczek strunowy. Są one w przeróżnych rozmiarach. Często dostajemy taki mały woreczek z zapasowym guzikiem do nowej sukienki czy spodni. Takie mniejsze woreczki strunowe możemy także spotkać podczas kupowania drobnych kosmetyków lub biżuterii np. na pasażu w centrum handlowym. Duże woreczki sprawdza się także do przechowywania zabawek dziecięcych. Puzzle, małe klocki czy akcesoria do włosów na pewno nie ulegną zniszczeniu w takim woreczku. Większe dołączone są często z instrukcja obsługi np. fotelika samochodowego. Takie największe na pewno są wykorzystywane do przewożenia samolotem różnych leków, dokumentów i kosmetyków. Niewątpliwie najbardziej opłacalny jest zakup większej ilości takich worków. Na pewno się je zużyje, a przy okazji zaoszczędzi trochę pieniędzy. Jeśli chodzi o woreczki strunowe hurt waha się od kilku do kilkudziesięciu złotych. Cena zależy od ilości oraz rozmiaru poszczególnych woreczków. Niektóre hurtownie dają możliwość łączenia kilku rozmiarów w jedną paczkę. Dzięki czemu mamy kilka rozmiarów po kilka sztuk. 

W każdym domu znajdzie się chociaż jeden mały woreczek strunowy. Takie wykonane z dobrej jakości folii lub celofanu na pewno są szczelne chroniąc rzeczy przed wilgocią i zabrudzeniami. Wielokrotne zamykanie powoduje oszczędność naszych pieniędzy.