Rozkochanie w sobie kobiety

Z natury byłem nieśmiały. Moi koledzy co chwilę mieli inne dziewczyny, ale nie ja. Od dawna podobała mi Małgosia i tylko o niej myślałem. Nie wiedziałem jednak jak do niej zagadać, ale raz się odważyłem i poszło mi to dość nieudolnie. Nie zniechęciło mnie to jednak i próbowałem dalej.

Związek z wymarzoną kobietą

jak rozkochać kobietęZwiązek z Małgosią był dla mnie sprawą priorytetową. Była to wspaniała kobieta, która robiła na mnie ogromne wrażenie. Nie miałem jednak pojęcia jak rozkochać kobietę i musiałem sobie nieco pomóc w tym temacie. Znalazłem kilka poradników na ten temat, które kupiłem. Z książek tych wiele się dowiedziałem o kobietach i dzięki temu wiedziałem co robić. Małgosia uwielbiała zwierzęta. Zaadoptowałem więc psa ze schroniska. Od dawna o tym myślałem, ale odwlekałem to w czasie, nie wiadomo po co. Kiedy spotkałem Małgosię na spacerze z psem, to od razu do mnie podeszła, żeby porozmawiać. Tego dnia bardzo długo rozmawialiśmy. Postanowiłem zaprosić ją na randkę a ona się zgodziła. Mój cel rozkochania jej w sobie zacząłem wdrażać. Na randkę zabrałem ją do najlepszej restauracji. Uważnie słuchałem o czym mówiła i zadawałem mnóstwo pytań. Małgosia powiedziała mi, że to była jej najlepsza randka a ja jestem wyjątkowym mężczyzną. Postępowałem zgodnie z instrukcjami zawartymi w poradnikach i to przyniosło sukces. Na następną randkę zaprosiła mnie Małgosia. Uwielbiała róże i dlatego kupiłem jej piękny bukiet kwiatów. Małgosia zakochiwała się we mnie z dnia na dzień.

Z Małgosią jesteśmy już parą od trzech lat. Pokochała mnie tak mocno jak ja ją i oboje stworzyliśmy szczęśliwy związek. W marcu zamierzam jej się oświadczyć, ponieważ chcę, żeby została moją żoną. Wiem, że się zgodzi, bo jest ze mną bardzo szczęśliwa. To wspaniała kobieta.

Close Menu