Spływ kajakowy dla większej grupy

Od kilku lat rozwijam swoją działalność, współpracując z fantastycznymi ludźmi. Aby atmosfera w zespole była dobra, co roku organizujemy kilka integracyjnych wyjazdów. Wychodzę bowiem z założenia, że im bardziej będziemy sobie wzajemnie ufać, tym lepiej rozwijać się będzie nasza działalność. Przed nami kolejne wakacje, trzeba było więc zaplanować jakiś wyjazd.

Wyjazd integracyjny na kajaki

kajaki na WkrzeDziałanie w zespole w celu osiągania celów biznesowych jest czymś, czego nie zamieniłabym na nic na świecie. Uwielbiam budowanie relacje i fakt, że wszyscy się wzajemnie uzupełniamy. Kluczem do sprawnie działającego zespołu jest wzajemne zrozumienie. Im lepiej się znamy, tym bardziej pozytywnie wpływa to na osiągane rezultaty. Dlatego też organizujemy sporo wyjazdów integracyjnych w ciągu roku. Wakacyjne wypady są chyba jednymi z przyjemniejszych. W tym roku również musieliśmy wymyślić jakiś kreatywny sposób na integrację. Ktoś podrzucił więc temat, żeby połączyć kajaki na Wkrze z rozbicie obozowiska namiotów. Uznaliśmy, że jest to fantastyczny pomysł. Jedziemy grupą blisko trzydziestu osób, a pływanie kajakami spowoduje, że w ciągu dnia nikt nie będzie się nudził. Wieczorami zaś planujemy rozpalić ognisko i wspólnie spędzić przy nim czas na rozmowie, wspólnym śpiewie czy też grach zespołowych. Kajaki są ogólnie bardzo dobrym rozwiązaniem na aktywne spędzanie wakacji nie tylko dla zorganizowanych grup, jak nasza, ale też dla rodzin czy par. Można też wynająć pojedynczy kajak.

Wyjazd na kajaki jest doskonałym rozwiązaniem na wyjazd integracyjny. My w tym roku wybieramy się na taki spływ zespołem trzydziestu osób. Zamierzamy świetnie się bawić, najpierw relaksując się w pięknych okolicznościach przyrody w łódkach, a potem zajadać się kiełbaskami z ogniska.

Close Menu