Sukienka od polskiej projektantki

Z moją kuzynką Angeliką często konkurowałam. Byłyśmy w tym samym wieku i chodziłyśmy do jednej klasy. Ona zawsze chciała być lepsza ode mnie a ja nie dawałam jej wygrać. Właściwie tak samo dobrze nam szło i po jakimś czasie obie sobie odpuściłyśmy tę całą konkurencję.

Elegancka sukienka założona na wesele kuzynki

sukienki od polskiej projektantkiAngelika poznała Tomka dzięki mnie, ponieważ to ja zdecydowałam o tym, żeby zaprosić go na imprezę. Od razu wiedziałam, że się dogadają. Nie zdziwiłam się na wieść o ślubie. Dostałam zaproszenie na tę imprezę i zamierzałam się wystroić. Jakiś czas temu w mojej okolicy otworzył się luksusowy butik, w którym do kupienia były eleganckie sukienki od polskiej projektantki i taką właśnie zamierzałam kupić sobie na wesele Angeliki. Wybór w butiku był ogromny i było z czego wybrać. Zdecydowałam się na fioletową sukienkę o dopasowanym kroju. Wyglądałam w niej pięknie i wiedziałam, że zrobię na gościach weselnych ogromne wrażenie. Sukienka mimo, iż była dopasowana, to była bardzo wygodna i wcale nie krępowała ruchów. Sukienka była idealna i kiedy ubrałam ją w dniu ślubu kuzynki i byłam zachwycona swoim wyglądem. Na wesele pojechałam sama, ponieważ nie miałam partnera a nie chciałam iść z kolegą. Moja kuzynka od razu zwróciła uwagę na moją piękną sukienkę i podziwiała ją bardzo długo. Musiałam jej podać namiary na ten butik, ponieważ koniecznie chciała mieć sukienkę od tej polskiej projektantki. Była to znana osoba, która projektowała najpiękniejsze sukienki.

Angelika po powrocie z miesiąca miodowego od razu wybrała się do tego butiku. Kupiła sobie piękną czerwoną sukienkę, w której pięknie wyglądała. Kupiła ją na bankiet, na który została zaproszona przez swojego przyjaciela, który był biznesmenem. Będzie wyglądała pięknie.

Następny wpisRead more articles