Suszarka do rąk czy ręczniki?
  • Post author:
  • Post category:Usługi

W każdej firmie musi znaleźć się toaleta dla pracowników, w której znajdzie się między innymi umywalka. Bez niej nie dałoby się umyć rąk. W kwestii ich mycia także nie ma wyboru, trzeba postawić na mydło. Można co najwyżej zmienić jego zapach albo producenta na tańszego.

Dobrze działająca suszarka elektryczna

suszarka do rąk elektrycznaJednak w kwestii osuszania rąk są trzy opcje do wyboru, ale jedna jest zdecydowanie najlepsza. Jest to suszarka do rąk elektryczna. Konkurencją są natomiast ręczniki zwykłe i papierowe. Zwykłe ręczniki będą siedliskiem bakterii i trzeba zadbać o ich częste pranie i zmiany. Albo ktoś to będzie robił w domu albo trzeba wynająć firmę sprzątającą. To dodatkowe koszty, a do tego przy dużej ilości pracowników taki ręcznik stale byłby mokry. Ręczniki papierowe są jednorazowe, więc przynajmniej bardziej higieniczne. Ale przez nie generuje się masę śmieci, a zapasowe rolki trzeba gdzieś składować. Suszarkę do rąk kupuje się tylko raz i wiesza na ścianie. Nie ma prania, ani śmiecenia. Dobra suszarka o dużej mocy w kilka sekund wysuszy mokre dłonie. Dodatkowo ciepły nawiew jest bardzo przyjemny. Osoby którym marzną ręce (nie tylko zimą) chętnie je sobie zagrzeją pod ciepłym powietrzem suszarki. Wysokiej klasy suszarka będzie cicho pracowała (to ważne szczególnie jak łazienka jest tuż za ścianą biura), nie będzie się psuła, a także będzie dawała odpowiedni nawiew. Nie powinien być zbyt słaby, bo taki nie osuszy rąk, ale zbyt mocny będzie nieprzyjemny. Można wybrać tez suszarki z chłodnym nawiewem.

Kończąc rozważania, do biura nie znajdzie się nic lepszego niż elektryczna suszarka do rąk. Wybierając ją odchodzą nam problemy z dostawą i przechowywaniem ręczników papierowych, jak i praniem tych normalnych. Jest to opcja ekologiczna (brak śmieci), jak i higieniczna (wszyscy nie dotykają ręcznika).

Następny wpisRead more articles