Urocze szklane balustrady

Mąż śmiał się ze mnie ostatnio przez kilka dobrych dni. Mówił, że naoglądałam się telenowel i wnętrz bogatych domów bohaterów i sama zapragnęłam mieć podobnie u siebie. A wszystko przez fakt, że zamarzyła mi się drobna zmiana w salonie. Chciałam go trochę unowocześnić, ponieważ już od dawna czegoś mi w nim brakowało.

Kupujemy szklaną balustradę

szklane balustrady warszawaMieliśmy w salonie schody, które nie były niczym otoczone. Trzeba było w końcu nabyć jakąś balustradę. Jednak nie chciałam takiej zwykłej. Zachwyciły mnie szklane balustrady Warszawa ostatnio miała liczne promocje i można było tam znaleźć wiele ciekawych okazji. Mąż stwierdził, że faktycznie jakaś balustrada nam się przyda. Nie był do końca przekonany do zainstalowania takiej szklanej, jednak kwestie wyposażania domu pozostawiał mnie. Kiedy znaleźliśmy się w sklepie który najbardziej mnie interesował, pokazałam mu jak wygląda balustrada która mi się podoba. Myślałam, że będzie kręcił nosem, żeby pokazać, że wcale nie mam dobrego gustu. Jednak o dziwo zerknął na balustradę i bardzo mu się spodobała. Szkło pięknie się prezentowało i było takie klasyczne. Jak już nawet mój mąż uznał, że jest to coś pięknego, to nie było odwrotu. Trzeba było tylko wymierzyć, ile dokładnie balustrady nam trzeba. Cena balustrady była podana za metr, więc trzeba było wybrać ile dokładnie ma się wymiarów, by dobrze wszystko wycięli i przygotowali. Myślałam tylko, czy uda nam się samym ją zainstalować, jednak trafiliśmy, że usługa montażu akurat była gratis z powodu urodzin sklepu.

Dokonaliśmy zakupu i zadowolona mogłam wrócić do domu z nadzieją, że już za parę dni spełni się moje marzenie o posiadaniu pięknej szklanej balustrady. Tak też się stało, bo firma montująca przyjechała zgodnie z umową. Bardzo sprawnie zamontowali naszą balustradę i już po kilku godzinach mogliśmy podziwiać efekty ich pracy.

Close Menu