Wizyta w pokoju escape room

Escape room to ciekawa forma spędzania wolnego czasu, na którą mogą postawić zarówno dzieci, jak i dorośli. Ciekawie urządzone pokoje sprawią, że będziemy mogli przenieść się w zupełnie inny wymiar. Taka gra trwa od 45 do 60 minut i w tym czasie mamy do rozwiązania szereg zagadek, dzięki którym wydostaniemy się z pokoju.

Gdzie znajdę escape room?

najlepszy escape room warszawaEscape roomy znajdziemy praktycznie w każdym większym mieście. Jeśli zależy nam na tym, aby wybrać najlepszy escape room Warszawa będzie miejscem, w którym znajdziemy najszerszy wybór. Możemy wybierać w pokojach o naprawdę różnej tematyce. To właśnie dzięki temu gry typu escape room są przeznaczone dla osób w każdym wieku. Nawet nieco starsze osoby odnajdą w tej rozrywce coś wspaniałego. Wśród pokoi escape room nie brakuje propozycji z motywem bajkowym, czy kryminalnym. Również miłośnicy horrorów znajdą propozycje dla siebie. Rozrywka tego typu jest świetnym pomysłem na spędzenie czasu w momencie, gdy pogoda nas nie rozpieszcza. To również ciekawy prezent urodzinowy lub aktywność na wieczorze kawalerskim, czy panieńskim. Dzięki temu wzmocnią się więzi między grupą, a niesamowity klimat sprawi, że już nigdy nie zabraknie tematów do rozmów. Taka grupowa gra zmusza do szybszego myślenia i podejmowania decyzji. Jest to doskonały trening szarych komórek, który uzależnia. Ceny za grę są różne i zależą od miejscowości, w której dany escape room się znajduje. Zazwyczaj za grę dla 4-6 osób przyjdzie nam zapłacić w granicach 130-150 złotych. Jak na ilość oraz jakość zagadek, w których możemy się sprawdzić to naprawdę niewiele.

Escape room to świetna rozrywka dla osób w każdym wieku. Jeśli mamy wątpliwości, czy w konkretnym pokoju poradzą sobie dzieci, zawsze możemy zadzwonić do punktu i zapytać. Poza tym ogromna ilość informacji jest dostępna na stronie internetowej obiektu. Jeśli nigdy nie graliśmy w grę typu escape room, to warto spróbować.

Close Menu