Własna strona internetowa z grami

Gry komputerowe stały się moją pasją i uwielbiałem w nie grać. Z uwagi na doświadczenie jakie posiadałem, byłem również w stanie samodzielnie zaprojektować grę. Większość gier, które projektowałem dostępne były online dla użytkowników. Były to całkowicie darmowe gry.

Utworzenie strony internetowej dla graczy

strony internetowe wrocławPo jakimś czasie uznałem, że warto byłoby mieć własną stronę internetową, na którą mógłbym wrzucać wszystkie swoje gry. Wszystkim mogłem się zająć osobiście, bo wiele razy już projektowałem strony internetowe Wrocław był moim miastem rodzinnym, gdzie firm tworzących strony było wiele, ale ja pomocy nie potrzebowałem. Zamierzałem stworzyć prostą stronę internetową dla graczy, na której dostępne będą gry online mojego autorstwa. Kto wie, może w przyszłości będę sławny a moją stronę będzie odwiedzać mnóstwo osób. Stronę internetową projektowałem za pomocą programu, który miałem jeszcze z czasów studiów. Nie było to nowoczesne oprogramowanie, jednak było w stanie zaprojektować stronę na moje potrzeby. Strona internetowa miała działać intuicyjnie. Gry nie miały być możliwe do pobrania, użytkownicy musieli się zalogować i mogli grać w sieci na własnym koncie. Dzięki temu postęp w grze będzie zapisany. Stronę internetową utworzyłem w ciągu dwóch wieczorów, ale w międzyczasie zajmowałem się jeszcze innymi sprawami. Kiedy już wszystko było gotowe, to wrzuciłem testową grę. Wszystko działało poprawnie i mogłem ruszyć ze stroną internetową dla graczy.

Wiele osób logowało się na mojej witrynie i grało w gry. Niektóre gry były banalnie proste, inne wymagały więcej zaangażowania. Z czasem zapewne rozbuduję swoją stronę internetową, ale mam na to jeszcze mnóstwo czasu. Pomysł póki co sprawdzał się doskonale i byłem z tego zadowolony.

Close Menu