Znakomita w smaku zielona kawa

Trendy ekologiczne widoczne są coraz bardziej w rozmaitych branżach. Produkcja z poszanowaniem środowiska wpisuje się już w idee wielu firm. Co więcej, klienci również bardzo pozytywnie odbierają produkty ekologiczne, biodegradowalne oraz nieprzetworzone. 

Dobra kawa – import kawy zielonej

importer kawy zielonejSympatycy produktów naturalnych oraz entuzjaści nowych doznań smakowych bardzo polubili zieloną kawę. Dlaczego? Ponieważ nie podlega tradycyjnej obróbce w procesie palenia, wręcz przeciwnie – jest to tzw. surowa kawa. Kluczem są wartości odżywcze, które zostały zachowane oraz przyjemny i subtelny smak. Zielona kawa wykazuje wysoką zawartość antyoksydantów oraz witamin. Aktywność przeciwutleniaczy zawartych w zielonej kawie potwierdza wiele badań. Importer kawy zielonej dostarcza ziarna wysokiej jakości, z uwzględnieniem zasad uczciwego handlu. Ziarna kawy zielonej pozyskiwane są z rejonów, w których uprawa kawy jest jednym z priorytetowych kierunków produkcji – Peru, Kamerunu czy Kongo. Bezpośrednio do klienta kawa zielona dostarczana jest w kilku gramaturach, w całych ziarnach bądź mielona. W zależności od kraju pochodzenia kawy różnią się między sobą aromatem oraz intensywnością. Miłośnicy kawy mają w czym wybierać, asortyment jest zróżnicowany. Zielona kawa może być spożywana kilka razy dziennie, o różnych porach dnia. Jest doskonałą alternatywną dla tej grupy osób, która z różnych powodów chce ograniczyć spożywanie kawy palonej.

Specjalnie wyselekcjonowane ziarna kawy zielonej stanowią bardzo wartościowy produkt, który trafia do rąk konsumentów. Widoczne jest coraz większe zainteresowanie produktami naturalnymi wysokiej jakości, które są przetwarzane zgodnie z ekologicznymi standardami. Jest to korzystny kierunek rozwoju produkcji i dystrybucji.